fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Officina Gold Shishe Hermetike 1,2 Lt

960 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shishe
• Kapaciteti: 1.2 Liter
• Përmasat: 9 cm
• Përmasat: h 29 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Gold | Mat
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 14 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360082623 SKU: 8004360082623 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Officina Gold Shishe Hermetike 1,2 Lt

Officina Gold Shishe Hermetike 1,2 Lt koleksioni i vecantë i Bormioli Rocco. Officina Gold është një ndër modelet lux të linjës. Shishja përdoret për lëngje, pije të ndryshme duke e bërë ambjentin dhe tavolinën tuaj të shkëlqej.

Officina Gold Shishe Hermetike 1,2 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:8352
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.