fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Silicon Numbers Forme Embelsire (1Cope)

1.640 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Formë me Numra
• Përmasat: 30 x 28 x 5cm
• Materiali: Silikoni
• Ngjyra: Jeshile
• Dekori: Me Numra
• Madi in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 3426470024617 SKU: 3426470024617 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Silicon Numbers Forme Embelsire (1Cope)

Silicon Numbers Forme Embelsire tepsi për kek me 1 ndarje me “numra” 30 x 28 x 5cm. Çdo festë për fëmijë do të jetë e suksesshme! Nga Pyrex kjo formë Silicone me një shikim: nuk ngjit, i lehtë për t’u hequr nga kallëpi, i lehtë për t’u pastruar dhe ruajtur. Përdoret në furrë deri në 240 gradë Celsius, gjithashtu në mikrovalë, pjatalarëse, frigorifer. Higjienike dhe nuk ruan aromat.

Silicon Numbers Forme Embelsire (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8358
• Shërben për Ëmbëlsira
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.