fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Margherita Forme Embelsire Me Hapje 28 Cm

1.299 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 28 cm
• Materiali:  Teflon
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Madi in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8014932201901 SKU: 8014932201901 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Margherita Forme Embelsire Me Hapje 28 Cm

Margherita Forme Embelsire Me Hapje 28 Cm jo ngjitëse ka 2 baza, përmasat e të cilave jane 28 x h6 cm. Forma ka nje mbyllje me kapëse e cila ju mundëson që ta çformoni me lehtësi kekun ose bazën per tortë. Kjo forme e prodhuar nga linja Vespa përveç ëmbëlsirave të pjekura, është ideale për të bërë cheesecake.

Margherita Forme Embelsire Me Hapje 28 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8441
• Shërben: Për ëmbëlsira
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:57

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.