fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Trio Kosh Mbeturinash (3 Cope)

3.090 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 kosha mbeturinash
• Përmasat: 78  x 32 x h 47 cm
• Kapaciteti: 25 lt secili
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra e trupit: Gri
• Ngjyra e kapakut: Jeshile e verdhë, e bardhë
• Made in Italy

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404182550 SKU: 8009404182550 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Trio Kosh Mbeturinash (3 Cope)

Trio Kosh Mbeturinash është modeli perfekt për shtëpinë tuaj nga linja Tontarelli. Kosha modularë për grumbullimin dhe klasifikimin e mbeturinave. Koshi i mbeturinave Trio është bërë tërësisht prej plastike. Ky kosh mbeturinash është ideal për ata që kanë pak hapësirë në shtëpitë e tyre ​​dhe njëkohësisht duhet të ndajnë mbeturinat.

Trio Kosh Mbeturinash (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8442
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.