fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Palladio Mbajtese Torte me Fron 22 cm

970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ëmbëlsire
• Përmasat: 22 Cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713102929 SKU: 8002713102929 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Palladio Mbajtese Torte me Fron 22 cm

Palladio Mbajtese Torte me Fron sherben per te mbajtur embelsirat ose frutat ne menyre qe te duken sa me bukur ne ambjentin e shtepise tuaj ose dhe lokaleve. Prodhuar nga Vetreria di Borgonovo kjo mbajtëse ëmbëlsirash është ideale jo vetëm për funksionin e saj kryesor por është gjithashtu një objekt dekorativ në tavolinën tuaj të mesit.

Palladio Mbajtese Torte me Fron 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8454
• Shërben: Për mbajtje Ëmbëlsire
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.