fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pyrex Tave Asimetria 32 cm

1.350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: Ø 32 cm
• Materiali: Metal
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: E Papërcaktuar

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 3426470269223 SKU: 3426470269223 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Pyrex Tave Asimetria 32 cm

Pyrex Tave Asimetria 32 cm shërben për pica . Kjo tave picash nga Pyrex është prej metali. Me të, ju mund të shijoni një picë të gatuar në mënyrë perfekte. Tava e pjekjes ka doreza ergonomike të mëdha. Ato shërbejnë për një kapje optimale dhe një dorezë e vogël mbështetëse shërben për heqjen e picës nga furra. Pjesa e poshtme e kësaj tave është jo ngjitëse. Pas përdorimit, tava e picës mund të pastrohet tërësisht në pjatalarëse.

Pyrex Tave Asimetria 32 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8470
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.