fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pyrex Tave Asimetria 33x25 cm

1.190 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban : 1 Tavë
• Përmasat e jashtme: 39×27,5 cm
• Përmasat e brendëshme: 33×25 cm
• Materiali: Metal
• Ngjyra: Kafe e errët
• Dekori: I papërcaktuar

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 3426470267441 SKU: 3426470267441 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pyrex Tave Asimetria 33×25 cm

Kjo Tave Pyrex është prej çeliku karboni të cilësisë së lartë me një shtresë që nuk ngjit. Tave Asimetria 33×25 siguron transferim maksimal të nxehtësisë, duke kursyer kohën e gatimit. Veshja jo ngjitëse është plotësisht e sigurt, nuk përmban substanca të dëmshme. Baza e produktit ka një sipërfaqe reliev dhe nuk digjet duke bërë që ushqimi të hiqet lehtësisht prej saj. Tava e pjekjes i reziston temperaturave deri në +230°C dhe është e pajisur me një dorezë për heqjen e saj nga furra. Mund të përdoret në furrë dhe pjatalarëse.

Pyrex Tave Asimetria 33x25 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:8485
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.