fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pyrex Tave Asimetria 35x23 cm

1.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: 35×23 Cm
• Materiali: Metal
• Ngjyra: Kafe e errët
• Dekori: I Papërcaktuar

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 3426470269216 SKU: 3426470269216 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pyrex Tave Asimetria 35×23 cm

Pyrex Tave Asimetria 35×23 cm, e bërë prej çeliku karboni dhe e mbuluar me shtresë jo ngjitëse për gatim të barabartë dhe qëndrueshmëri të madhe. Ju lutemi, lajeni para përdorimit të parë në ujë të ngrohtë me pak detergjent. Llyejeni tavën me yndyrë përpara çdo gatimi. Prodhuar nga Pyrex Tava ka një rezistencë termike deri në 230°C. Mos përdorni objekte të mprehta gjatë pastrimit.

Pyrex Tave Asimetria 35x23 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8502
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Ruan cilësinë në vite
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.