fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Lina Tenxhere e Ceket 24x7 cm

3.710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Shoqërohet me 1 Kapak Qelqi
• Përmasa: Ø 24 cm h 7 cm
• Kapaciteti: 2,7 lt
• Ngjyra: E zezë
• Materiali: Alumin me veshje PTFE
• Made in Turkey

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607028775 SKU: 8691607028775 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Lina Tenxhere e Ceket 24×7 cm

Lina Tenxhere Ceket 24×7 cm modeli i linjes Korkmaz me material graniti të plotë  me 5 shtresa PTFE, nuk ngjit duke e bërë tenxheren të  pakrahasueshme. Lina Tenxhere ofron performancë të lartë gatimi edhe në nxehtësi të ulët me përçueshmëri e lartë termike. Bën ushqime më të shijshme duke përdorur më pak vaj se llojet e tjera të tenxhereve të gatimit. Me veshjen e saj ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe veshjen e jashtme silikoni rezistente ndaj temperaturave të larta.

Lina Tenxhere e Ceket 24x7 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8509
• Shërben: për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Nuk përdoret në soba me induksion
• E përshtatshme për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.