fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Blink Set Tasash 5 Cope

1.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 5 Tasa
• Përmasat: 12-14-17-20-23 Cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me Vija

Vetëm 49 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8574 SKU: 8574 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Blink Set Tasash 5 Cope

Blink Set Tasash të rrumbullakët në madhësi të ndryshme nga të vogla në të mëdha për të plotësuar çdo nevojë. Tasat vendosen njëra brenda tjetrës gjithashtu maksimizon hapësirën kur nuk përdoret. Set Tasash 5 Cope përbëhet nga formate të ndryshme me kapacitet të ndryshëm. Ato janë ideale për të ruajtur ushqimet tuaja në frigorifer.

Blink Set Tasash 5 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:8574
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.