fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arianna Kosh Mbeturinash 18 lt

1.880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh
• Kapaciteti: 18 lt
• Përmasat: 33 x 28.5 x h42 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me thurje
• Veçori: Me pedal që shtypet
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404193860 SKU: 8009404193860 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Arianna Kosh Mbeturinash 18 lt

Në rast se i kushtoni vëmendje të veçantë detajeve gjatë dekorimit të shtëpisë tuaj dhe dëshironi artikuj praktikë këto i gjejmë tek Tontarelli. Koshi me pedal Arianna ngjyrë bezhë me kapak dhe kovë të brendshme përshtatet për çdo stil mobiljesh. Arianna Kosh Mbeturinash 18 lt me pedal pastrohet lehtë dhe është rezistent ndaj gërvishtjeve.

Arianna Kosh Mbeturinash 18 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8588
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.