fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Meatball Berese Qoftesh (1 Cope)

880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Bërëse Qoftesh
• Kapaciteti: 16 Gropëza
• Përmasat: 22 x 8 x 20 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Kuqe
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136007019 SKU: 8001136007019 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Meatball Berese Qoftesh (1 Cope)

Meatball Berese Qoftesh nga linja Snips. Në kuzhinën tuaj është i domosdoshëm një aksesor  i vogël me të cilin mund të përgatisni qoftet tuaja të preferuara. Falë Meatball, mund të bëni 16 të tilla në vetëm 2 minuta! Thjesht vendosni mishin e grirë ose diçka tjetër brenda, hiqni pjesët e tepërta, mbylleni dhe kthejeni: qoftet janë gati për t’u gatuar!

Meatball Berese Qoftesh(1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8589
• Shërben: bërëse qoftesh
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.