fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Mbeturinash Bingo 45 lt

1.770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh mbeturinash
• Kapaciteti: 45 lt
• Përmasat: Ø 39 h 67 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E zezë dhe e verdhë
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404156964 SKU: 8009404156964 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Mbeturinash Bingo 45 lt

Kosh Mbeturinash Bingo 45 lt është zgjedhja perfekte për grumbullimin selektiv të mbetjeve, si për shtëpinë tuaj ashtu edhe për ambientin profesional, me kapakë me ngjyra të përshtatshme për grumbullim selektiv. Shporta Bingo nga Tontarelli është e pajisur me një unazë për ngjitjen e sigurt të qeses së plehrave dhe kapaku hapet lehtësisht duke shtypur butonin me të cilin është pajisur. Shporta është prej plastike të qëndrueshme.

Kosh Mbeturinash Bingo 45 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8613
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistent ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

19:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.