fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Djathi (1Cope)

680 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse
• Kapaciteti: 1 kg
• Përmasat: 14 × 9 × 9 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Verdhë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136003905 SKU: 8001136003905 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Djathi (1Cope)

Kjo mbajtëse djathi nga linja Snips shërben për të spërkatur djathin e grirë direkt mbi ushqim. Falë sistemit të saj shmang formimin e gungave. Pas përdorimit, falë kapakut hermetik, ju mund ta ruani djathin pa humbur shijen dhe aromën. Një mbajtëse e tillë është e nevojshme në çdo kuzhinë.

Mbajtese DjathiHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8639
• Shërben: Për mbajtjen e djathit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.