fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Mbeturinash Arianna 10 Lt

1.110 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 10 L | 24 x 20 x h 35 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404170595 SKU: 8009404170595 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Mbeturinash Arianna 10 Lt

Kosh Mbeturinash Arianna me kapak të këputur i përshtatshëm për çdo dekor. Në plastikë rezistente dhe të punuar imët, funksionale dhe me një dizajn të këndshëm dhe modern, jashtëzakonisht praktik për t’u përdorur, ideale për mbledhjen e mbeturinave dhe për të ndihmuar në mbajtjen e pastër të mjedisit rreth nesh. Nga Tontarelli. Kapaciteti 10 L. Përmasat: 24 x 20 x h 35 cm. Ngjyra bezhë

Kosh Mbeturinash Arianna 10 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8650
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.