fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dosamoka Mase Per Moka (1Cope)

880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Moka
• Kapaciteti: 250 gr
• Përmasat: 105 x 105 x 255 mm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136000713 SKU: 8001136000713 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Dosamoka Mase Per Moka (1Cope)

Dosamoka Mase Per Moka një ndër koleksionet e Snips. DosaMoka me rregullator dozimi për të mbushur aparatin e kafesë shpejt, saktë dhe pastër. Enë mbrohet vazhdimisht nga ajri dhe e mban të pandryshuar aromën e kafesë.

Dosamoka Mase Per Moka (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8669
• Shërben: bërëse moke
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.