fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Forme Embelsire 26 cm

820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Me Veshje Guri
• Ngjyra: Gri
• Dekori: I Papërcaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6801651422272 SKU: 6801651422272 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Forme Embelsire 26 cm

Forme Embelsire 26 cm në veçanti, ju ofron bazën ideale për përgatitjen. Me formën e saj të rrumbullakët dhe lartësinë në mes, ajo i jep kurorës  pamjen e saj tipike dhe karakteristike. Nxjerrja e lehtë e ushqimit (të gatuar ose të ngrirë) garanton prezantime të përsosura. Gatimi në furrë është i njëtrajtshëm, pa përdorur yndyrna të shtuara. Përdoret në temperaturë midis +230 ° C.

Forme Embelsire 26 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8672
• Shërben për Ëmbëlsira
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:39

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.