fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rose Mbajtese Ushqimesh (3 Cope)

480 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Mbajtëse
• Kapaciteti: 1 l/ 500 ml/ 660 ml
• Përmasat: 20 cm/ 13 cm/ 8 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente | E kuqe
• Dekori: Me trendafila
• Made In Turkey

Vetëm 29 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8699038044388 SKU: 8699038044388 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Rose Mbajtese Ushqimesh (3 Cope)

Rose Mbajtese Ushqimesh e prodhuar nga Herevin vjen ne formatin 3 cope. Modeli tre copësh na sjelle prakticitet në kuzhinë duke bërë një magazinim hermetik  të përshtatshëm ushqimit. Funksionon si një enë për ushqimin e thatë, duke përfshirë çajin, drithërat, sheqerin, kripën ose barishtet.

Rose Mbajtese Ushqimesh (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:8719
• Shërben: Për Mbajtje Ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.