fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Me Kapak Arianna 4 Lt

760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 4 L |29×16,6×11,2 Cm
• Materiali:Plastikë
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404186961 SKU: 8009404186961 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Me Kapak Arianna 4 Lt

Kosh me kapak Arianna 4 Lt me madhësi mesatare është një mënyrë praktike për të ruajtur kozmetikë, sapun, furça dhëmbësh dhe shumë gjëra të tjera. Pamja e saj i ngjan një shporte thurjeje, kështu që do të duket e mrekullueshme edhe në dhomat e tjera.Shporta është prej plastike të cilësisë së lartë në një nuancë të bukur kafe.Ngjyrat neutrale dhe një formë e pazakontë e bëjnë produktin jashtëzakonisht origjinal, dhe në të njëjtën kohë harmonizohen në mënyrë të përkryer me çdo mjedis.Gërshetat simetrike që i referohen thurjes e bëjnë shportën të duket e mrekullueshme në shumë dhoma.Një funksion shtesë ka edhe imitimi i thurjeve, pasi krijon vrima ajrimi.

Kosh Me Kapak Arianna 4 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8724
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:42

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.