fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arianna Kosh Sendesh me Kapak 4 lt

760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh Sendesh
• Kapaciteti: 4 litër
• Përmasat: 29 × 16,6 × h11 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me thurje
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404186916 SKU: 8009404186916 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Arianna Kosh Sendesh me Kapak 4 lt

Arianna Kosh Sendesh me Kapak 4 litra është një ndihmës praktik për mbajtjen e sendeve, veglave apo lodrave në çdo familje. Ky Kosh Sendesh me Kapak mund të përdoret në shtëpi por edhe në kopshte ose çerdhe, madje dhe në garazhdin tuaj ku veglat organizohen mire. Prodhuar nga Tontarelli Koshi me Kapak 4 lt ka 2 doreza në anët e kutisë të cilat lejojnë transportin dhe mbajtjen e lehtë. Disa kuti me përmasa të njëjta mund të vendosen lehtësisht njëra mbi tjetrën, duke ofruar një opsion të dobishëm për kursimin e hapësirës.

Arianna Kosh Sendesh me Kapak 4 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8740
• Shërben: Për Mbajtje sendesh
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut e diellit
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:55

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.