fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Moda Silver Kosh Mbeturinash Me Pedal 45 lt

4.140 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh për mbeturina
• Përmasat: 29 x 61 x 38.7 cm
• Kapaciteti: 45 L
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Gri | Kapak të Zi
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404235270 SKU: 8009404235270 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Moda Silver Kosh Mbeturinash Me Pedal 45 lt

Moda Silver Kosh Mbeturinash Me Pedal 45 lt. Prodhuar nga Tontarelli me një material plastik me veshje karboni, ku ka një lidhje të fortë çeliku me pedalin dhe pjesen e kapakut, me një formë drejtkëndore për të optimizuar hapësirën. Kosh i gjerë me pedal që tërhiqet, për përdorim higjienik dhe ushqimor.

Moda Silver Kosh Mbeturinash Me Pedal 45 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8834
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.