fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Me Kapak Arianna Choco 13 Lt

990 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 13 L |33.2x29x16.5 Cm
• Materiali:Plastikë
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404187036 SKU: 8009404187036 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Me Kapak Arianna Choco 13 Lt

Kosh me kapak Arianna Choco.Është e vështirë të ruash rendin pa kutitë e duhura dhe shportat e ruajtjes në madhësi të ndryshme. Kontejnerët dekorativë janë zgjidhja perfekte për organizimin e hapësirës dhe për ta bërë brendësinë më tërheqëse.Shportat e mëdha me mbulesë Arianna nga kompania italiane Tontarelli janë një ndihmë e paçmuar në organizimin e hapësirës së dhomave të ndryshme. Koleksioni i shportave do të duket i mrekullueshëm si në banjë ashtu edhe në dhomën e ndenjes.

Kosh Me Kapak Arianna Choco 13 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8844
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.