fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arianna Kosh Mbeturinash me Kapak 10 lt

900 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh
• Përmasat: 24 x 20 x h 35 cm
• Kapaciteti: 10 L
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404170601 SKU: 8009404170601 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Arianna Kosh Mbeturinash me Kapak 10 lt

Arianna Kosh Mbeturinash me Kapak 10 lt i përshtatshëm për çdo ambient dhe dekor në shtëpi apo jashtë saj. Prodhuar nga Tontarelli me material plastik, rezistent, dhe të punuar imët, funksionale me një dizajn të këndshëm dhe modern. Jashtëzakonisht praktik për t’u përdorur, ideale për mbajtesen e rrobave dhe për të ndihmuar në mbajtjen e pastër të mjedisit rreth nesh.

Arianna Kosh Mbeturinash me Kapak 10 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8859
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.