fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arianna Angora Kosh Rrobash Me Kapak 50 Lt

2.090 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 50L | 43,5 x 33,5 x 55 cm.
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Pana
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404165669 SKU: 8009404165669 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Arianna Angora Kosh Rrobash Me Kapak 50 Lt

Arianna Angora Kosh Rrobash Me Kapak një shportë moderne e rrobave është një aksesor i përshtatshëm për shtëpinë tuaj. Është shumë elegante dhe në të njëjtën kohë shumë praktike. Materiali plastik me cilësi të lartë nga Tontarelli lahet lehtë. Ngjyra krem.

Arianna Angora Kosh Rrobash Me Kapak 50 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8859
• Shërben: Për Mbajtese e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.