fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Me Kapak Arianna Angora 13 lt

1.520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh me kapak
• Kapaciteti: 13 lt
• Përmasat: 33,2 × 16,5 × 29 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404186985 SKU: 8009404186985 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Me Kapak Arianna Angora 13 lt

Kosh Me Kapak Arianna Angora 13 lt nga Tontarelli është një ndihmës i shkëlqyer që përdoret në çdo familje për organizimin e sendeve. Një kapacitet prej 13 lt është i disponueshëm për ruajtjen e artikujve tuaj. Ky kosh është prodhuar me material plastik. Falë kapakut të tij, sendet tuaja nuk do të bëhen me pluhur.

Kosh Me Kapak Arianna Angora 13 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8881
• Shërben: Për mbajtjen e sendeve
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.