fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arome Premium Lemongrass 240 ml

2.480 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shishe me esencë
• Vjen bashkë me 8-shkopinj
• Kapaciteti: 240 ml
• Materiali: I lëngshëm
• Aroma: Lule limoni
• Made in Italy

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8034023254500 SKU: 8034023254500 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Arome Premium Lemongrass 240 ml

Paketimi ynë i provuar i aromës premium duke përdorur shkopinj është thjesht i veçantë dhe i bukur në kohë. Rregulloni intensitetin e aromës me numrin e shkopinjve individualë dhe shijoni një aromë të këndshme dhome në çdo ambient. Aroma freskuese e limonëve të shijshëm në një mëngjes rrezatues pranvere në bregdetin e Amalfit, gjenden në këtë Diffuser Arome Premium Lemongrass 240 ml. Ky shpërndarës arome i cilësisë premium garanton një ndjenjë të paharrueshme mirëqenieje për ju dhe miqtë tuaj. Ideale për dhomën e ndenjes, kuzhinën, banjën, dyqanin tuaj ose në Spa ku kohëzgjatja e saj vazhdon për disa muaj.

Arome Premium Lemongrass 240 mlHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9048
• Shërben: Si aromë ambjenti
• Përdoret në Shtëpi | Hotel | Spa
• Ideale për një dhuratë
• Kohëzgjatja: 2 deri në 3 muaj
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.