fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arianna Kosh Rrobash me Kapak 24 lt

1.430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh
• Kapaciteti: 24 lt
• Përmasat: 43 x 33 x 26 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: Me thurje
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404166017 SKU: 8009404166017 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Arianna Kosh Rrobash me Kapak 24 lt

Arianna Kosh Rrobash me Kapak 24 lt  ka një dizajn të veçantë me thurje. Këto thurje kanë gjithashtu një funksion shtesë, pasi krijojnë hapësira ajrimi. Koshi është prej plastike të cilësisë së lartë në një nuancë të bukur kafe. Ngjyrat neutrale dhe një formë e pazakontë e bëjnë produktin jashtëzakonisht origjinal dhe në të njëjtën kohë harmonizohen në mënyrë të përkryer me çdo mjedis.

Arianna Kosh Rrobash me Kapak 24 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: –9081
• Shërben: Për mbajtjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.