fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Grafite 182 cm

2.940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 182 x 55 x h 110 cm
• Kapaciteti i nderjes lineare: 20 mt
• Peshë mbajtëse: 20 kg
• Materiali: Rezinë
• Ngjyra: Gri
• Made in Italy

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244022850 SKU: 8001244022850 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Grafite 182 cm

Së fundmi mund të jeni lodhur duke varur rrobat e lagura nëpër litarët e ballkoneve. Keni nevojë gjithashtu për më shumë hapësirë për të tharë teshat delikate të lara me dorë,  ndaj një nderëse e fortë dhe efikase për tharjen e rrobave mund të bëjë ndryshimin. Nderese Rrobash Grafite është ideale për nderjen e rrobave në ambjentet e jashtme, por përdoret gjithashtu edhe brenda shtëpisë në dysheme me parket. Prodhuar nga Gimi, Nderese Rrobash Grafite ka rrota që e bëjnë të lehtë lëvizjen dhe një sistem për të parandaluar mbylljen aksidentale, me buton.

Nderese Rrobash Grafite 182 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9224
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Pastrohet lehtë para nderjes
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.