fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbulese Tavoline Panarea 140 cm

2.020 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbulesë Tavoline
• Përmasat: 140 x 140 cm
• Materiali: Lino | Pambuk
• Ngjyra: Bojëqielli | Jeshile | Verdhë
• Dekori: Me Limona
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444211269 SKU: 8056444211269 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mbulese Tavoline Panarea 140 cm

Mbulesat tona nga Tognana gjallërojnë atmosferën e hapësirës suaj të tryezës. Mbulese Tavoline Panarea 140 cm e bërë me pëlhurat më të mira natyrale si liri dhe pambuku. Për të përmbushur çdo shije estetike, mbulesat e tavolinës janë të disponueshme në një gamë të gjerë madhësish, ngjyrash dhe modelesh. Elegante, plot ngjyra, klasike apo moderne, mbulesat tona të tavolinës do të mahnitin mysafirët tuaj, duke e bërë edhe më të shijshëm momentin e komoditetit.

Mbulese Tavoline Panarea 140 cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9245
• Shërben: Për Shtrim Tavoline
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.