fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arianna White Kosh Me Kapak 10 lt

1.110 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh
• Kapaciteti: 10 lt
• Përmasat: 24 x 20 x h 35 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404174210 SKU: 8009404174210 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Arianna White Kosh Me Kapak 10 lt

Arianna Kosh Me Kapak 10 lt është tepër funksional dhe ka një pamje tërheqëse me dizajn thurjesh. Ky kosh është tepër praktik për hedhjen e mbeturinave dhe nuk zë shumë hapësirë në ambientet tuaja.

Arianna White Kosh Me Kapak 10 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9275
• Shërben: Për hedhjen e mbeturinave
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.