fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kosh Mbeturinash Me Shtypje Hoop 45 Lt

1.520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh mbeturinash
• Kapaciteti: 45 lt
• Përmasat: Ø 39 h 72 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë|E Zezë
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404150092 SKU: 8009404150092 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Kosh Mbeturinash Me Shtypje Hoop 45 Lt

Nëse dëshironi te mbani paster shtepine tuaj  si dhe t’i jepni njëkohësisht ngjyrim asaj, Kosh Mbeturinash Me Shtypje Hoop 45 Lt nga Tontarelli mbetet nje zgjedhje e mirë. Me kapacitetin e tij te konsiderueshem ky kosh garanton mbledhjen e mbeturinave ditore plotesisht. Me kapak me shtypje ky kosh gjithashtu mundeson hedhjen e mbeturinave brenda tij me lehtesi pa i ndotur duart.

Kosh Mbeturinash Me Shtypje Hoop 45 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9297
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistent ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.