fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Dots 20 lt

3.040 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë termike
• Përmasat: 27 × 16 × 12 cm
• Kapaciteti: 20 lt
• Materiali: Poliestër termike
• Ngjyra: Kryesisht e zezë
• Dekori: Topa me ngjyra

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4012013704017 SKU: 4012013704017 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Dots 20 lt

Cante Dore Termike Dots 20 lt është shoqëruesi i këndshëm dhe i freskët për kur jeni në lëvizje. Kjo çantë e vogël ftohëse mund të përdoret kudo, mbron pijet dhe ushqimet tuaja nga nxehtësia, duke i mbajtur ato më të freskëta dhe më të shijshme për më gjatë. Prodhuar nga Reisenthel kjo çantë është e bëre me material poliester nga jashtë e cila nuk përshkohet nga uji, dhe nga brenda me veshje termike e bërë nga alumini cilesia e parë. Në këtë mënyrë, të gjitha ëmbëlsirat dhe pijet mbeten të këndshme dhe të freskëta, pavarësisht se ku jeni, në plazh, piknik apo në udhëtim.

Cante Termike Dots 20 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9317
• Shërben: Ushqime dhe lëngje
• Përdoret : Për udhëtim | Pazh
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.