fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Pazari Sprinter Violet 50 lt

3.780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Çantë Pazari
• Përmasat: 35 x 45 x h103 cm
• Kapaciteti: 50 lt | 40+10
• Peshë mbajtëse: 30 kg
• Materiali i  bazës: Metal | Plastikë
• Materiali i mbulesës: Poliestër
• Ngjyra: Vjollcë
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244025820 SKU: 8001244025820 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Pazari Sprinter Violet 50 lt

Cante Pazari Sprinter Violet 50 lt është e palosshme dhe ka një strukturë çeliku të pajisur  me një çantë poliestere me kapacitet deri në 50 litra. Kjo çantë mund të lahet si dhe mund të përshtatet lehtësisht në një karrocë të vogël qyteti pasi është mjaft e fortë për të mbajtur peshë deri në 30 kg. Doreza e saj e rregullueshme ju lejon të zgjidhni midis 4 pozicioneve të ndryshme. Moti i keq nuk është më problem sepse Gimi Cante Pazari Sprinter Violet 50 lt vjen në një format rezistent ndaj shiut dhe rrota 150 mm që nuk të bezdisin me zhurmën ose të të lënë në baltë.

Cante Pazari Sprinter Violet 50 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:9386
• Shërben: Për mbajtje sendesh
• Përdoret në shtëpi e jashtë saj
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.