fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Diwali Light Blue (18 Cope)

3.660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 25 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Qelq | Arcopal
• Ngjyra: Bojëqielli
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314737059 SKU: 883314737059 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Diwali Light Blue (18 Cope)

Ky Set Pjatash 18 cope është një version i veçantë i koleksionit klasik Diwali me material arcopali. Për shkak të një procesi të veçantë përforcimi, materiali është shumë rezistent ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve. Prodhuar nga Luminarc sipërfaqja e lëmuar e pjatave e bën pastrimin të lehtë për t’u përdorur sërish në çast. Seti i pjatave Diwali përdoret jo vetëm si ene kuzhine në shtëpinë e një amvise, por edhe në industrinë e restoranteve dhe atë të hotelierisë profesionale.

Set Pjatash Diwali Light Blue (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9485
• Shërben: për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan ngjyrat në kohë
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.