fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Caji Metropol (6 Cope)

3.690 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Filxhanë
• Kapacileti: 270 ml
• Përmasat: h 7 cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: Te ndryshme
• Dekori: Me forma gjeometrike
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444085488 SKU: 8056444085488 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Caji Metropol (6 Cope)

Filxhanët e çajit Metropol janë një linjë e bërë nga porcelani i fortë me cilësi të lartë. Stili rustik do të sjellë freski në tryezën tuaj. Të gjithë elementët e gatimit mund të përdoren në mënyrë të sigurt në mikrovalë. Enë kuzhine të cilat mund të lahen në pjatalarëse. Seti është i paketuar në një kuti dekorative. Këta filxhanë çaji kanë nje kapacitet prej 270 ml.

Filxhane Caji Metropol (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9498
• Shërben: Për çaj
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen në pjatalarëse
• Të përshtatshëm edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.