fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Zgare Ornella 35 Cm

3.150 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 35×25 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: Gri e errët
• Veçori: Dorezë soft touch
• Made in Turkey

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607011210 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Zgare Ornella 35 Cm

Tigan Zgare Ornella.Për ata që janë shefat e kuzhinës së tyre, tigani është ndihmësi më i madh i pjatave të shijshme… Ndër sekretet e kuzhinës së shefave të vërtetë, më të shijshme janë pjatat e gatuara në zjarr të ulët ose të ngadaltë. Pjesa kryesore e materialit prej alumini e zgarës Ornella prodhuar nga Korkmaz rrit përçueshmërinë e saj termike dhe madje edhe gatimin në nxehtësi të ulët. Ju mund të minimizoni përdorimin e vajit me Ornella Tigan Zgare 35 cm, ku mund t’i gatuani ushqimet tuaja si të shijshme ashtu edhe të lehta. Falë strukturës së tij që nuk ngjit në sipërfaqet e brendshme, mund ta përdorni këtë ene kuzhine pa frikë se mos ngjitet edhe kur gatuani me pak yndyrë.

8691607011210Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatime pa yndyrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• I përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:44

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.