fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dru Sherbimi me Levore 45 cm

1.690 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Dru shërbimi
• Përmasat: 45 x 17 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900001459 SKU: 8020900001459 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Dru Sherbimi me Levore 45 cm

Lërini përshtypje miqve tuaj, duke përdorur këtë Dru Sherbimi me Levore 45 cm për të paraqitur fshatin në tryezën tuaj. Ky dru shërbimi me dorezë prodhuar nga Meeting është bërë prej trungu të vërtetë druri dhe ka  konture me lëvore natyrale. Çdo pjesë është absolutisht unike, me modele të bukura të gdhendjeve dhe ngjyra të ndryshme nga lëvorja e bukur natyrore e pemës. Ky dru sherbimi është i lyer me vaj bimor dhe për larje rekomandohet përdorimi i ujit të vakët dhe një leckë të lagur.

Dru Sherbimi me Levore 45 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9515
• Shërben: Për antipastë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistent ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.