fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Italika 28 cm

4.370 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Copë
• Përmasat: 28 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: Gri
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444171815 SKU: 8056444171815 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Italika 28 cm

Tenxhere Italika e cekët me dy doreza e markës "Tognana" ka diametër 28 cm, lartësi 8 cm dhe kapacitet 3,8 lt. Kjo tenxhere është një aksesor i domosdoshëm në jetën tuaj të përditshme në kuzhinë për të përgatitur ushqime të ndryshme. 
Me ngjyrë gri, trupi është prej alumini të ricikluar dhe mermer jo ngjitës me 5 shtresa. Kjo gjë i jep veti të larta jo ngjitëse. Pjesa e poshtme është prej çeliku inox termodiant kundër deformimit, i cili lejon performancë të shkëlqyer në temperatura të larta, falë veshjes së jashtme X-Fusion. E gjithanshme dhe e fuqishme, tava Premium Italika është e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e gatimit, përfshirë edhe induksionin. Kjo ene kuzhine ka 2 doreza në bakelit me një dizajn ekskluziv dhe funksional me prekje të butë.
Tenxhere Italika 28 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9516
• Shërben: Për gatime 
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.