fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri 15x20 Cm

790 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 dru kuzhine
• Përmasat: 15 X 20 Cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900000353 SKU: 8020900000353 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri 15×20 Cm

Bazament Druri 15×20 Cm vjen në formë palete për të prerë ushqimin ose për t’i shërbyer aperitivët tuaj në mënyrë origjinale. Vendosni sipër mishra, djathra, brusketa apo çdolloj aperitivi që ju keni përgatitur për të shoqëruar pijet ose për të hapur darkën dhe mahnitni miqtë tuaj. E prodhuar nga dru cilësor, dhe me dizajn me bordurë të thelluar, e veçojnë këtë produkt nga bazamentët e tjerë.

Bazament Druri 15x20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9527
• Shërben: Për mbajtjen e antipastave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Përdoret edhe si bazament kuzhine

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:45

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.