fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Ovale Fusion 17 cm

2.050 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Tavë me mbajtëse druri
• Përmasat: 17×11 cm
• Përmasa e bazamentit: 26 cm
• Materiali i tavës: Gizë
• Materiali i bazamentit: Dru ahu
• Ngjyra: E Zezë

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444127669 SKU: 8056444127669 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Ovale Fusion 17 cm

Tave Ovale Fusion 17 cm ka një trup prej gize që ju lejon të ngrohni gradualisht tiganin për gatim të balancuar dhe vjen së bashku me mbajtësen prej druri. Kjo ene kuzhine është e përshtatshme për lloje të ndryshme gatimesh dhe përdoret në çdo furrë apo pllake, duke përfshirë edhe ato me induksion. Ruan temperaturën për një kohë të gjatë duke e mbajtur gatimin në gjëndje të shijshme edhe nëse vonoheni për të ngrënë vaktin. Produkti i prodhuar nga Tognana plotësohet nga një bazament funksional prej druri prej ahu, i cili është ideal për vendosjen e tavës direkt në tavolinë.

Tave Ovale Fusion 17 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:9540
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.