fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gota Pije me Fron Oasis 29 cl

2.340 L

 

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 29 CL
• Materiali: Kristal
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815263240 SKU: 8007815263240 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gota Pije me Fron Oasis 29 cl

Gotat e verës së kuqe Oasis nga RCR Crystal janë perfekte për të shërbyer çdo gjë, nga verërat e kuqe të plota deri te koktejet dhe madje edhe ujin. Me një qartësi të pastër kristal dhe akustikë perfekte, këto gota vere të prera prej qelqi, të frymëzuara të cilësisë së mirë, me siguri do t’i shtojnë stil ambienteve të tryezës suaj. Të prodhuara nga Luxion Eco-Crystal Glass, këto gota janë bërë duke përdorur 100% burime të rinovueshme dhe janë plotësisht të riciklueshme.

Gota Pije me Fron Oasis 29 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:9558
• Shërben: për Verë | Cocktail
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.