fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gota Pije pa Fron Oasis 36 cl

2.160 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Cope
• Kapaciteti: 36 Cl
• Materiali: Kristal
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I gdhendur
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815262779 SKU: 8007815262779 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gota Pije pa Fron Oasis 36 cl

Gota pa fron Oasis 36 cl me madhesi perfekte për të servirur kokteje ose një xhin dhe tonik klasik, këto gota nga RCR Crystal janë bërë nga Luxion Eco-Crystal Glass. Qelqi kristal i fortë dhe rezistent, Luxion Eco-Crystal Glass është bërë duke përdorur 100% energji të rinovueshme dhe është plotësisht i riciklueshëm. Me shkëlqim afatgjatë dhe një transparencë ultra të qartë, këto gota janë perfekte dhe te nevojshme si enë kuzhine në shtëpinë tuaj.

Gota Pije pa Fron Oasis 36 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9559
• Shërben: Për pije freskuse |Koktej
• Përdoret: Shtëpi | Restorant | Bar
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.