fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dru Sherbimi 45 X 35 Cm

2.310 L

 

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 pjatë druri
• Përmasat: 45×35 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900005044 SKU: 8020900005044 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Dru Sherbimi 45 x 35 Cm

Dru Sherbimi 45×35 Cm lërini përshtypje të ftuarve tuaj duke prezantuar pjatat tuaja me këtë tabaka fantastike për servirje prej druri. Kjo tabaka fantastik është bërë tërësisht nga druri natyral ahu dhe është i pajisur me një hapësirë ​​të vogël ku mund të vendosni salca ose një gotë. Me një dizajn të thjeshtë dhe modern, kjo tabaka praktike për servirje është ideale si ene kuzhine për të servirur mish, ftohje, djathëra dhe çdo gjë tjetër që dëshironi.

Dru Sherbimi 45 X 35 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9647
• Shërben: Për antipasta
• Përdoret në Shtëpi|Restorant
• Përdoret edhe si bazament kuzhine
• Lahet me sapun dhe ujë të rrjedhshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.