fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mulli Piperi prej Bamboo 20 cm

1.370 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mulli piperi
• Përmasat :6 x h20 cm
• Materiali: Dru | Inox
• Ngjyra: Ngjyrë bezhë
• Dekori: Me harqe
• Veçori: Me kokë të çmontueshme

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402381234 SKU: 8010402381234 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mulli Piperi prej Bamboo 20 cm

Mulli Piperi prej Druri është i gjithanshëm. Dizajni elegant i këtij mulliri me dru sjell një pamje bashkëkohore në shtëpinë, restorantin dhe barin tuaj. Kripa ose piperi i sapo bluar mbi gatim ofron një shije superiore në krahasim me opsionet e para bluarjes, duke e bërë këtë në shtëpi si një enë kuzhine ku cilësia ka rëndësi. Trupi i tij i qëndrueshëm prej druri ofron përdorim afatgjatë dhe është i lehtë për t’u pastruar. Mulli Piperi Bambbo 20 cm funksionon duke bluar kokrrat e piperit ose kripën me dy rrota metalike, ku mekanizmi i bluarjes është prej qeramike për jetëgjatësi.

Mulli Piperi prej Bamboo 20 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9651
• Shërben: Për të bluar erëza
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Pastrohet lehtë
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.