fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Tenxheresh Druri 20x20 Cm

540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Cope
• Përmasat: 20x20x2 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8015217015718 SKU: 8015217015718 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Tenxheresh Druri 20×20 Cm

Mbajtese Tenxheresh Druri 20×20 Cm rezistente ndaj nxehtësisë për të ndihmuar në mbrojtjen e banakut, tavolinave dhe sipërfaqeve të kuzhinës nga dëmtimi i nxehtësisë për shkak të enëve, tenxhereve ose tiganëve të nxehtë.Mbajtëse për tenxhere ka ngjyrë druri natyral me kokrra të bukura druri. Këto ngjyra të shkëlqyera i japin jetë të gjallë çdo kuzhine apo dhome ngrëniejeShënim: petkat bambu e mbani në vend të thatë, përdorni vetëm një leckë për ta pastruar.

Mbajtese Tenxheresh Druri 20x20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9663
• Shërben: Për Mbajtëse Tenxheresh
• Përdoret në Shtëpi|Restorant
• Lahet me sapun dhe ujë të rrjedhshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.