fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Katrore Efficient 24X24 Cm

4.360 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Cope
• Përmasat: 24×24 Cm
• Materiali: Gizë e emaluar
• Ngjyra: E Zezë
• Aksesorë: 2 Doreza silikoni
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107729 SKU: 8411796107729 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Katrore Efficient 24X24 Cm

Tave Katrore Efficient, linja prej gize e emaluar jo e deformueshme lejon ruajtjen maksimale të nxehtësisë. Me induksion të plotë, hekuri e bën produktin të shkëlqyeshëm për përdorim në induksion. I përshtatshëm për të gjitha pianurat, duke përfshirë induksionin, mund të përdoret edhe në furrë. Mungesa e nikelit e bën atë të përdorshëm për gatimin e enëve tëdestinuara për ata që janë alergjikë ndaj tij. Prodhuar ne Italy nga Bra. Përdorimi është veçanërisht i përshtatshëm për gatimin e mishit, peshkut dhe perimeve. Trashësia e lartë e trupit (3.8 mm) lejon ruajtjen maksimale të nxehtësisë. Një enë kuzhinë tepër e domosdoshme dhe praktike me dimensione 24×24 cm.

Tave Katrore Efficient 24X24 CmHollësi të tjera mbi produktin:

• Ref: 9666
• Shërben: Për getime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.