fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri Per Sallamra

600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 pjatë druri
• Përmasat: 37×5.5 Cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900000315 SKU: 8020900000315 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri Per Sallamra

Pllakë prerëse druri ahu me cilësi të lartë. Përmbajtja e paketimit: 1 x 37 x 5,5 cm dërrasë prerëse. Pastrohet me ujë më shpejt dhe më lehtë, më pas fshihet me një leckë dhe më pas thahet shpejt. Dërrasa prerëse e drurit nuk duhet të mbetet kurrë në ujë pasi mund të përdridhet dhe të thyhet.

Bazament Druri Per SallamraHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9673
• Shërben: Për antipasta
• Përdoret në Shtëpi|Restorant
• Përdoret edhe si bazament kuzhine
• Lahet me sapun dhe ujë të rrjedhshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.