fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Forme Embelsire Sweet Cherry 23x13 Cm

1.590 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi : 1 cope
• Përmasat: 23×13 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: Vishnje
• Dekori: I Papërcaktuar
• Madi in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444054514 SKU: 8056444054514 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Forme Embelsire Sweet Cherry 23×13 Cm

Forme embelsire Sweet Cherry nga Tognana 23×13 Cm jo ngjitëse,me nje paketim dhurate i cili permban dhe nje furce silikoni.  Materiali i saj alumin me veshje guri ben te mundur qe keku apo embelsira juaj e preferuar te mos mgjitet. Kjo ene kuzhine mund te perdoret dhe per pjekjen e bukes pasi ka dhe formen e pershtatshme.

Forme Embelsire Sweet Cherry 23x13 CmHollësi të tjera mbi produktin:

• Ref: 9685
• Shërben: Për ëmbëlsira
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.