fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Titanio 20 Cm

2.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 20 cm
• Materiali: Alumin | Grimca Titan
• Ngjyra: E zezë | E Kuqe
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796074649 SKU: 8411796074649 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Titanio 20 Cm

Tigani Titanio është një tigan ideal për gatimin e përditshëm me rezultate të shkëlqyera falë veshjes QuanTanium jo ngjitëse të përforcuar me grimca titani për rezistencë më të lartë. Veshje kuantanike jo ngjitëse me tre shtresa e përforcuar me titan, alumini i farkëtuar 4 mm me një sipërfaqe ultra rezistente. Sistemi i kursimit të energjisë me induksion të plotë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë induksionin.  Pjesa e jashtme e smaltit qeramik shumë rezistente ndaj gërvishtjeve.

Tigan Titanio 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:

• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm edhe në pllakë me induksion
• Ka mundësi për kapak shtesë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:37

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.