fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Madison Visby (18 Cope)

7.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 cope
– 6 x Pjata darke 26 cm
– 6 x Pjata supe 20 cm
– 6 x Pjata embelsire 19 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: E Kuqe
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444220582 SKU: 8056444220582 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Madison Visby (18 Cope)

Set pjatash Madison Visby 18 cope nga Tognana. Dekorime dhe ngjyra të frymëzuara nga Amerika e Jugut për një tryezë të mbushur me gëzim, të pasuruar duke përdorur aksesorë të gjithanshëm. Një lulekuqe argëtuese dhe grafike ofron një prekje ngjyrash dhe gëzimi në tryezë. Ky set përfshin 6 pjata darke 26 cm, 6 pjata supe 20 cm dhe 6 pjata ëmbëlsire 19 cm. Këto ene kuzhine i nevojiten çdo shtëpie.
 
Set Pjatash Madison Visby (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9698
• Shërben: për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan ngjyrat në kohë
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.